SPONSOR 2018 – CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ WERAKSO

CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ WERAKSO zostaje kolejny rok SPONSOREM Festiwalu Biegowego „Dzikiego Weekendu – GRUPA AZOTY 2018”

Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso to gabinet kompleksowych usług medycznych. 
Naszą główną domeną od 17 lat działalności firmy jest rehabilitacja ortopedyczna, neurologiczna i sportowa. Kwalifikacje naszych specjalistów poparte są solidnym wykształceniem i praktyką zdobywaną w specjalistycznych ośrodkach szkoleniowych w Polsce i zagranicą. Wykorzystywana wiedza to nowoczesne techniki, które gwarantują pacjentom niezwykłą skuteczność w poprawianiu stanu zdrowia i spełniają zamierzone cele fizjoterapeutyczne.
Oferujemy funkcjonalną rehabilitację ortopedyczną związaną z problemami bólowymi i pooperacyjnymi kręgosłupa, kończyn, tułowia i twarzy. Prowadzimy terapię dorosłych i dzieci z wadami postawy oraz przygotowujemy naszych pacjentów do planowanych zabiegów operacyjnych.

Rehabilitacja w naszym Gabinecie obejmuje:
-bóle i dysfunkcje kręgosłupa( rwa kulszowa, rwa ramienna, dyskopatie, zmiany zwyrodnieniowe, stany pooperacyjne kręgosłupa)
– bóle i zawroty głowy
– bóle i dysfunkcje obręczy barkowej i kończyn górnych (nadciągnięcia i naderwania mięśni – często dotyczące stożka rotatorów, zapalenia kaletek, niestabilności, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego, łokieć tenisisty, stany po złamaniach i inne)
– bóle i dysfunkcje w obrębie miednicy i kończyn dolnych u osób uprawiających biegi (bóle pochodzące ze stawów krzyżowo- biodrowych, bóle stawów biodrowych)
– dolegliwości bólowe związane ze stanami przeciążeniowymi pasma biodrowo- piszczelowego u biegaczy
– skręcenia supinacyjne stawu skokowego górnego 
– problemy z ruchomością stawu piszczelowo- strzałkowego u biegaczy
– dolegliwości funkcjonalne utrudniające prawidłowy chód
– artroskopia (kolana, barku, łokcia, częściowe usunięcie łąkotek)
– rekonstrukcja więzadeł ( szczególnie więzadeł kolana- krzyżowego przedniego, tylnego oraz pobocznych), ścięgna Achillesa, oraz pozostałych ścięgien)

Specjalizujemy się w Terapii Manualnej i metodzie PNF.

Lokalizacja Gabinetu:
Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Werakso 
Ul. Krolewicza Kazimierza 2 P/1
71-550 Szczecin

OSOBOWOŚĆ ROKU 2017

Głos Szczeciński nominował  na OSOBOWOŚĆ ROKU 2017 (trenera, organizatora imprez sportowych i sportowo-charytatywnych – sukces całego SKB Dzik) Wojciecha BOBROWSKIEGO za propagowanie biegów przełajowych, a zwłaszcza za pomysł za Dziki Weekend.
Jeśli mogę liczyć na Wasze głosy, proszę o SMS pod nr 72355 o treści GSK.30

Za oddane głosy z całego serca dziękuje.