ZNIŻKA 25% DLA SZTAFETY 2 i 4 osobowych w ExBT BRIDGESTONE 7 maja 2022 roku w Szczecinie – Strzelnica Wołczkowo.

? UWAGA !!! ?

? Uczestnicy „Dzika”, którzy startowali w edycji „DZIKIEGO WEEKENDU – GRUPA AZOTY” w latach 2018/2021 mogą liczyć na zniżkę – 25% na STARTY w ExBT BRIDGESTONE – bieg sztafetowy z przeszkodami dla całych zespołów 2 i 4 osobowych na TERENIE WOJSKOWYM ( zniżka obejmuje wszystkich w drużynie bez znaczenia czy inni byli uczestnikami „Dzikiego Weekendu” – wymagany jest minimum jeden zawodnik startujący na naszej imprezie a cały skład otrzyma obniżkę opłaty w sztafecie). Po rejestracji i wybranej sztafecie odejmujemy 25 % od stawki, taką opłacamy.

? Zapraszamy na wydarzenie na FB: https://fb.me/e/1cy6dyfBE

? Zapraszamy do rejestracji na www.exbt.pl – zapisy.

EXTREMALNIE I W WOJSKOWYM STYLU

? BIEGAMY PO ZAMKNIĘTYM TERENIE WOJSKOWYM w Wołczkowie i Szczecinie.

? Strzelnica wojskowa 7 maja br. otwiera się dla uczestników „ExBT BRIDGESTONE – sztafeta extremalna”.? Zapraszamy na bieg sztafetowy po torze przeszkód w strefie militarnej, darmowy pokaz i nauka samoobrony w trakcie imprezy, pokaz bezpiecznej obslugi broni przez doświadczonych instruktorów i weteranów PKW.

? Zapisy na www.exbt.pl

???? Zapraszamy do biegania po terenach byłej czynnej strzelnicy wojskowej !www.exbt.pl#exbt#maj#extremalna#extrem#sztafeta#bieganie#zespoły#szkolenie#sport#dzikhttps://m.facebook.com/story.php?story_fbid=435050075084279&id=100057378702871

GARO – GŁÓWNY PARTNER 2022

? Cieszy nas wiadomość że firma GARO zostaje naszym GŁÓWNYM PARTNEREM „Festiwalu Biegowego DZIKI WEEKEND 2022”.

? Ceny paliwa zmuszają do pewnych decyzji i alternatywy – energia odnawialna tak jak ze słońca lub darmowe stacje w Szczecinie i nie tylko to m.in. bardzo duży plus – stacje GARO to 100% pewność ładowania, auto może okazać się tańsze od spalinowego w miesięcznych stałych ratach z dofinansowaniem „Mój Elektryk” .

? Jeśli myślicie o takim rozwiązaniu, możemy przekazać kilka już fajnych doświadczeń i realnych rozwiązań.

#GARO #DZIKIWEEKEND #ładowarkidoaut #prąd #ekologia #darmowyprąd #sport #biegi